Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Karataşlı Mim. Müh. İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Şirket kurucumuz  Yahya Karataşlı, 1975 yılında Eskişehir DMMA İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.    Okuldan mezun olduktan sonra İnşaat Mühendisi olarak Ankara da  Bayındırlık Bakanlığı Teknik Daire Başkanlığı  büyük  projeler  bürosunda  çalışarak proje tecrübesi kazandı. Daha sonra  Harmak A.Ş. firmasında ve  inşaat firmalarında şantiye şefi olarak çalıştı.  1983 yılından itibaren serbest inşaat mühendisi ve müteahhit olarak çalışmaya başladı. 1988 yılında Karataşlı Mim.Müh. İnş. Taah.San ve Tic. Ltd. Şti'ni kurdu.

 

Şirketimizin Misyonu : Türkiye'de Avrupa standartlarında projeler üretmek, kontrollükler yapmak, süratle sağlam ve estetik inşaatlar yapmaktır. Deprem takviye projesi ve uygulaması, Su ve Isı İzolasyonu işleri ihtisas alanımız içerisindedir. 

 

Karataşlı İzolasyon : Firmamızın kendi inşaatlarında kazandığı su ve ısı izolasyonu tecrübesini halka açarak son teknolojik ürünlerle doğru detay ve titiz  uygulama prensibi ile  probleme göre çözüm üreterek hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Karataşlı İzolasyonYalıtım konusunda Sika, Köster, Remmers, AB-Schomburg, ve Weber Markem gibi Alman firmalarının malzemeleri,  probleme ve detaya göre malzeme tercih edilerek  uygulama yapılmaktadır. Firmamız Jotun boya bayiliği alarak boya satışına başlamıştır.

 

Karataşlı  İzolasyon : Uzman ve deneyimli personeli ile, güvenilir, kararlı, kişilere saygılı, müşteri kültürü ile uyumlu profesyonel çözümler üreten, kaliteden ödün vermeden, uygun maliyetlerle hizmet vermek asli prensibimizdir. Uzun vadeli müşteri ilişkileri ve çağa uygun hizmet anlayışı temel felsefemizdir.

 

Deprem takviye : Şirketimizin kurucusu ve genel müdürü, 1999 yılında olan Marmara depreminden sonra Türkiye Cumhuriyeti Bayındırlık Bakanlığı'nın açmış olduğu kursları başarıyla bitirerek şirketimiz adına A Grubu proje kontrol müşavirliği belgesi almıştır.

 

İnşaat Taahhüt : Firmamız mevcut teknik eleman, inşaat yapım ekibi ve makine ekipmanları ile her türlü konut, villa, iş merkezi, fabrika ve benzeri inşaatları ve altyapılarını müteahhit olarak yapabilecek kapasitededir.

 

Karataşlı İzolasyon temelden çatıya kesin çözümler sunar.